KANADA'YA EV EŞYASI TAŞIMA

Uluslararası Ev Eşyası Nakliye Hizmetleri

KANADA'YA EV EŞYASI TAŞIMA

Yurtdışına taşınmadan önce yerine getirilmesi gereken bir çok standart işlem vardır. Bu karmaşık ve sizin için yorucu olacak süreçten kurtulmanın yolu MCS Uluslararası Ev ve Ofis Taşımacılığını seçmeni yeterli. Firmamız sizi hem taşınma süreci hakkında bilgilendirir hem de Almanya hakkında dikkat etmeniz gerekenleri aktarır.


NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Uluslararası ya da deniz aşırı ülkelere taşınmak isteyipte bunun imkansız olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak yurtdışına taşınacağınız zaman bu işte ve sektörde uzmanlaşmış profesyonel ekip ve ekipmanlara, uluslararası sertifikalara ve yasal üyeliklere sahip olan firmamızdan destek aldığınızda taşınmanın ne kadar kolay zahmetsiz ve güvenilir olduğunu göreceksiniz. Ücretsiz danışmanlık hizmetide alabileceğiniz firmamız, size en uygun fiyatı verebilecek esnekliğe ve imkanlara sahiptir. Taşınmadan önce mutlaka ön araştırmanızı yapın ve bu işi yapan firmalar arasında kalite performans ve fiyat kıyaslamaları yapın. MCS Lojistik olarak firmamız tüm taşınma ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek esnekliğe ve tecrübeye sahiptir.

ISO 9001 kalite belgesine sahip olan firmamız aynı kaliteyi paketleme, taşınma sürecinde, evrak ve gümrükleme işlemlerinde, iletişim ve koordinasyonda da göstermektedir. Tüm süreci yakından takip eden firmamız, teslimat süresini en kısa süreye indirmek için gerekli planlamayı yapar. Eşyalarınızı sigortayla koruma altına alma imkanı verir ve gümrükte cezai işleme alınabilecek tüm etkenleri ortadan kaldırır.

Bu hizmetlerimizi ve taşınma sürecini, siz değerli müşterilerimiz gündelik yaşantısına devam ederek takip eder. Siz de bu kolaylıklardan ve konfordan yararlanmak istiyorsanız mutlaka bizi arayın. Temsilcilerimiz bizi tercih etmeseniz bile size gerekli tavsiyeleri verip dikkat edilmesi gereken hususları anlatacaktır. Birlikte çalışmasakta ofisimizin kapıları daima misafirlerimize açıktır.

Birlikte kahvemizi yudumlarken taşınmayla ilgili süreçleri anlatmaktan keyif alacağız.

Kanada Hakkında Temel Bilgiler

Genel Bilgiler Ormanları, gölleri ve sıradağlarıyla tanınan ülkenin sembolü akçaağaç yaprağıdır. Bu sembol Kanada bayrağında ve Kanada armasında kullanılmaktadır. Kanada; yüksek yaşam standartları ve gelişmiş ekonomisi nedeniyle çok sayıda göçmen almaktadır. Ottawa, Kanada’nın başkenti ve en büyük dördüncü şehridir. İngilizce ve Fransızca olmak üzere iki adet resmi dilleri vardır. Çince ve İtalyanca gibi farklı diller de konuşulmaktadır. Para birimi olarak Kanada doları kullanılmaktadır. Ülkenin başkenti Ottawa’da saat Türkiye saatine göre 7 saat daha geridir. Kanada vize isteyen ülkeler arasındadır, gitmeden önce vize başvurunuzu yapmış ve Kanada’ya vize almış olmanız gerekmektedir. Lokasyon / Konum Kuzey Amerika’nın en kuzeyinde yer alır. Güneyinde ve kuzeybatısında ABD, batısında Büyük Okyanus, doğusunda Atlas Okyanusu, kuzeyde Kuzey Kutup Denizi yer alır. En Çok Ziyaret Alan Şehirleri Ottowa, Toronto, Vancouver, Montreal, Quebec, Halifax İklim / Hava Durumu İklim, bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Kuzey bölgelerinde kışlar uzun ve soğuk, batı ve güneydoğuda ise daha yumuşak geçer. Temmuz ayında ortalama sıcaklık 16 derecedir. Ne Zaman Gidilir Her mevsim gidilebilir. Ancak yaz dönemi daha çok tercih edilmektedir. Mart, Mayıs, Eylül ve Ekim ayları turistik açıdan en çok gidilen zamanlardır. Ülke Mutfağı / Ne Yenir Ne İçilir Bölgelere göre farklılık gösteren bir yemek kültürleri vardır. Deniz kıyılarında deniz ürünleri ve zeytinyağı kullanarak yapılan yemekler ön plandayken; iç kısımlarda kırmızı et, tavuk ve Ayçiçek yağı ile yapılan yemekler daha çok tüketilmektedir.

MCS Lojistik - Yurtdışına TaşınmaMCS Lojistik - Yurtdışına Taşınma

Türkiye'den Kanada'ya Eşya Gönderme

Türkiye'den Amerika'ya eşya göndermek istediğinizde dikkat edilmesi gereke birden fazla konu vardır. Madde madde bu konulara değinmeden önce firmamızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabiliceğinizi unutmayın.

Taşınırken dikkat edilmesi gerekenler;
- Taşınmadan önce taşınacağınız ülke hakkında araştırma yapın.
- Yüklenici firmanın kurumsallığına ve tecrübesine dikkat edin.
- Sigorta hizmeti veren taşımacılık firmalarını tercih edin.
- Gümrük ihlalleri hakkında bilgi edinin.
- Evrak işlemlerine başlamadan önce ön araştırma yapın.
- Tüm işlemler tamamlandıktan sonra biletinizi alın.
- Danışmanlık hizmeri veren kurumları tercih edin.

Tüm bu araştırmaları ve kontrolleri yaptıktan sonra işini profesyonel bir firmaya emanet edebilirsiniz. MCS Lojistik olarak sizlerle çalışmak için heyecanlanıyoruz. İşimizde en iyisi olmak için tüm deneyimlerimizi firmamıza değer katacak şekilde değerlendiriyoruz.Amerika Hakkında

Tarihi

Amerika Birleşik Devletleri elli tane eyelet ve bir tane federal bölgeden oluşan bir federal anayasal cumhuriyettir.

12 Ekim 1492 tarihinde Kristof Kolomb’un Amerika kıtasını keşfetmesi ile beraber özellikle İngiltere kendi ülkesi başta olmak üzere Avrupa ülkelerinden çok sayıda göçmen alıp Amerika’ ya yerleştirmiş ve burada koloniler kurmuşlardır. 18. Yüzyılda İngiltere’nin kolonilere uyguladığı yüksek vergiler tepki ile karşılanmış ve bu durum bağımsızlık mücadelelerinin temelini oluşturmuştur. Bağımsızlık mücadelesiyle özgürlük taleplerini dile getiren ünlü ‘Amerika Bağımsızlık Bildirgesi’ tam da savaşın ilk zamanlarında yayımlanmıştır. 1783 yılında savaş sona ermiş ve Amerika’da bulunan bu 13 kolonin bağımsızlığı kabul edilmiştir.

MCS Lojistik - Yurtdışına Taşınma


Almanya'dan Türkiye'ye Evden Eve Nakliyat Almanyaya Eşya Taşıma Türkiye'ye Eşya Taşıma Fiyatları Türkiye'den Almanya'ya Evden Eve Nakliyat Almanya'ya Eşya Taşıma Fiyatları Türkiye'den Belçika'ya Evden Eve Nakliyat Belçika'ya Eşya Taşıma Fiyatları Belçika'dan Türkiye'ye Evden Eve Nakliyat Türkiye'den Hollanda'ya Evden Eve Nakliyat Hollanda'ya Eşya Taşıma Fiyatları Hollanda'dan Türkiye'ye Evden Eve Nakliyat Yurtdışına Eşya Nasıl Gönderebilirim Türkiye'den Romanya'ya Evden Eve Nakliyat Romanya'ya Eşya Taşıma Fiyatları Romanya'dan Türkiye'ye Evden Eve Nakliyat Yurtdışına Taşınmak Artık Çok Kolay Uluslararası Ev Taşıma Yurtdışına Taşınmak İçin Gerekli Evraklar Türkiye'den İngiltere'ye Evden Eve Nakliyat İngiltere'ye Eşya Taşıma Fiyatları İngiltere'den Türkiye'ye Evden Eve Nakliyat Türkiye'den Amerika'ya Evden Eve Nakliyat Amerika'ya Eşya Taşıma Fiyatları Amerika'ya Ev Eşyası Taşıma Amerika'dan Türkiye'ye Evden Eve Nakliyat Denizyoluyla Eşya Taşımacılığı Türkiye'den Kanada'ya Evden Eve Nakliyat Kanada'ya Eşya Taşıma Fiyatları Kanada'dan Türkiye'ye Evden Eve Nakliyat Kanada'ya Ev Eşyası Taşıma Türkiye'den Dubai'ye Evden Eve Nakliyat Dubai'ye Eşya Taşıma Fiyatları Dubai'dan Türkiye'ye Evden Eve Nakliyat Almanya'dan Türkiye'ye Nakliye International Movers Türkiye'den Fransa'ya Evden Eve Nakliyat Fransa'ya Eşya Taşıma Fiyatları Fransa'dan Türkiye'ye Evden Eve Nakliyat Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Türkiye'den Amerikaya'ya Eşya Göndermek Türkiye'den Norveç'e Evden Eve Nakliyat Norveç'e Eşya Taşıma Fiyatları Norveç'den Türkiye'ye Evden Eve Nakliyat Türkiye'den İspanya'ya Evden Eve Nakliyat İspanya'ya Eşya Taşıma Fiyatları İspanya'dan Türkiye'ye Evden Eve Nakliyat Uluslararası Taşımacılık Fiyatları Türkiye'den Avusturya'ya Evden Eve Nakliyat Avusturya'ya Eşya Taşıma Fiyatları Avusturya'dan Türkiye'ye Evden Eve Nakliyat Türkiye'den İsviçre'ye Evden Eve Nakliyat İsviçre'ye Eşya Taşıma Fiyatları İsviçre'den Türkiye'ye Evden Eve Nakliyat Uluslararası Nakliye Fiyatları Yurtdışı Nakliye Fiyatları Uluslararası Taşımacılık Firmaları Almanya Türkiye Nakliye Fiyatları İstanbul'dan Yurtdışına Eşya Taşımak Ankara'dan Yurtdışına Taşınma Antalya'dan Yurtdışına Ev Nakliyesi İzmir'den Yurtdışına Ev Taşıma Uluslararası Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Yorum Yazın